ID CP1631690

Zero comision, 257mp birou ultracentral, Unirii, 3' metrou

ID CP1631690

3,500 € + 21% TVA

Spațiu de birouri de închiriat
P-ta Unirii, Bucuresti
257 mp

Imobil cu functiune birouri amplasat in imediata apropiere a Piatei Unirii - Cocor, ofera conditii optime de acomodare pentru companiile ce vizeaza zona ultracentrala.

Spatiul disponibil (01.09): etaj 4 - 257mp, compus (conform releveu anexat) din 3 partitii si un spatiu deschis, grup sanitar dublu, bucatarie, spatiu tehnic/ depozitare. Se aloca 2 locuri parcare in subteranul cladirii. NOTA: pozele apartin etajului 3 al cladirii, identic suprafata si cu finisaje similare.

Pretul este de 13.5 eur/mp, la care se adauga costuri administrare 4 eur/mp + TVA. Parcare subterana 100 eur/ unitate, iar suplimentar se pot contracta in parcarea Cocor aflata la cativa metri de proprietate (pret 80 eur/unitate + TVA).

Cladirea dispune de climatizare (ventiloconvectoare), zona de receptie, lift, paza proprie si monitorizare 24/7, senzori detectie, parcare subterana, autorizatie ISU.

Accesul catre servicii transport se face rapid, distanta mers statie STB/ Metrou: 1/ 3min (M Unirii).

Utilitati contorizate separat/ pro-rata, costurile fiind disponibile pentru evaluare.

Consultanta oferita pe intregul parcurs al procesului de relocare/ acomodare birou (analiza comparativa oferte, vizionari, clauze contractuale, servicii suport) este gratuita.

Citește mai mult

  • Tip imobil
    Clădire birouri
  • Etaj
    4
  • Suprafață utilă
    257 mp
  • Disponibilitate
    Imediat
  • Suprafață totală birouri
    257 mp
  • Compartimentare spațiu
    Flexibil
  • Parcări subterane disponibile
    2

Pază permanentă
Posibilitatea alegerii operator date / telefonie
Recepție
Sistem climatizare 2 țevi